Winterbroeken

Ready Designs

Winterbroeken

De CPW5 Pro wintershort is de perfecte keuze bij lagere temperaturen. Laat de kou je niet tegenhouden!

  • TX-Tex (isolerend materiaal)
  • Grote maatkeuze
  • Race-Pad of Endurance-Pad
  • Reflectoren
Volledig customizable product
stuks
€91.00per stuk
Logo's en teksten inbegrepen

Details

Gedurende de koude winterdagen is de CPLW5 Pro wintershort de perfecte keuze. Het warmhoudende, en van binnen zachte materiaal, houdt het lichaam warm en beschermd door de ademende werking tegen oververhitting. Door zijn compromisloze pasvorm en doordachte snitvoering overtuigt dit model ook tijdens langere fietstochten.

Opties

Hoogelastische schouderbanden met netinzet
Hoogelastische schouderbanden met netinzet

Hoogelastische, brede schouderbanden uit netstof liggen aangenaam op de huid

Tight Fit Pasvorm
Tight Fit Pasvorm

Geoptimaliseerde pasvorm voor nog meer draagcomfort, ook in een agressievere fietshouding

Designelement 2:</br> Zijdelingse strepen
Designelement 2:
Zijdelingse strepen

Snit met zijdelingse, designbare panelen

Schuine ritssluiting
Schuine ritssluiting

Naar achter gezette ritssluiting aan beide zijden die het schuren tegen de achillespees voorkomt

OFIT Maatsysteem
OFIT Maatsysteem

Precies maatsysteem met 11 herenmaten en kleine sprongen tussen de maten

Robuust zitgedeelte
Robuust zitgedeelte

Robuust materiaal in het zitgedeelte voor extra duurzaamheid

Reflectorstrips
Reflectorstrips

Reflectorstrips aan de ritssluiting voor een betere zichtbaarheid in het donker

Geminimaliseerde naden
Geminimaliseerde naden

Naadloze vervaardiging aan de binnenzijde van de dijen voor een comfortabel draaggevoel

XW-Tex
XW-Tex

Warmhoudend, elastisch en duurzaam materiaal

Race Pad II
Race Pad II

Bijzonder platte, sportieve Prof-zeem van Multi-Density-Foam met een extreem zacht oppervlakte

Endurance Pad II
Endurance Pad II

Anatomisch gevormde, sportieve Prof-zeem biedt meer comfort gedurende de langere touren. Het sterke Multi-Density-Foam is windafwijzend en heeft een extreem zacht oppervlakte

Twee sportzolen in verschillende kleuren, een blauwe en een witte, op een lichte achtergrond.

Race Pad II

Dun, comfortabel en performancegericht

Deze premium-zeem is opgebouwd uit een slanke, meerlaagse constructie. Verschillende schuimen – deels met hoge dichtheid voor extra comfort – zorgen voor stabiele ondersteuning zonder onnodig volume. De lagen lopen geleidelijk in elkaar over, waardoor de zeem comfortabel aansluit zonder voelbare randen. De gestructureerde toplaag van gerecyclede materialen ondersteunt het vochttransport voor een droog en aangenaam draagcomfort.

Endurance Pad II

Betrouwbaar comfort op lange afstanden

Deze zeem is opgebouwd uit dunne schuimlagen met verschillende dichtheden en geleidelijke overgangen, voor optimaal comfort op lange ritten. De anatomische vormgeving vermindert bovendien gericht de druk op het stuitje, zitbot en perineum. De gestructureerde, geperforeerde toplaag ademt, voert zweet snel af en helpt de huid droog te houden.

Twee sportkussens in verschillende kleuren, één in zwart met een gestructureerd ontwerp en de andere in wit met een eenvoudige vorm.

Populaire onderwerpen