- Details
- Designs
- Prijs/levertijd
- Maten
Klantenrecensies
1270 Klantenrecensies
Erg onder de indruk van de kwaliteit van het product! Dit was eigenlijk een test om nog iets anders te bestellen, dus heel goed!
De levering was minder... FedEx was niet zo goed... voor leveringen in België best PostNL gebruiken werken 7/7 en door hun vaste route kennen ze het leveringsadres
28.12.2020
Top, !!!!!
18.11.2020
Servicegericht, meedenken in oplossingen, aanleveren juiste kleuren bedrijfslogo, fijn contact.
16.11.2020
prima resultaat
03.11.2020
prima duidelijk communicerende partij..
29.10.2020
Erg tevreden over het resultaat.
Alleen de prijs voor 2 mondmaskers vond ik.veel te hoog.
27.10.2020
kwaliteit van mondkapje en geprint eigen logo is goed. Levertijd voor productie is wel erg lang. Ik vind het ook vreemd dat het na ontvangst van jullie bevestiging dat eea is verzonden het nog dagen duurt voordat de zending door mij ontvangen wordt. Dat is niet van deze tijd.
21.10.2020
Ik ben tevreden met mijn mondmasker,het ontwerp is zoals ik verwacht had.
De communicatie is heel goed.
De levering is correct verlopen zoals beloofd.
20.10.2020
Het mondkapje is van mooi materiaal en het ontwerp is mooi gezet. Maar vind de uiteindelijke vorm van het mondkapje niet geweldig. Zit ook niet heel lekker en is bij langdurig dragen benauwd. Levertijd is ook erg lang. Verder opdruk is erg mooi geluk.
21.10.2020